• 490 m
  • 0,3 km
  • 0,3 km
  • ano
  • ano
  • ano
  • ne
  • ne

ČR » Kralovehradecký kraj » okres Jičín » Vidochov

Chalupa Jana

typ objektu: chata

cena ubytování od 170 Kč / osoba / noc
minimální doba pronájmu 3 noci
maximální počet 9 osob
doba nástupu / odjezdu 0 / 0
přítomnost majitele ano
domluvíme se:

Průměrné hodnocení objektu: 3

Počet hlasujících: 4

Poslední aktualizace: 3. 6. 2011

Chalupa Jana Představte si, že se probudíte ve starožitné ložnici na chalupě uprostřed klidné podkrkonošské vesnice. Můžete začít snídaní pod korunami vzrostlých stromů v rozlehlé zahradě nebo v útulné společenské místnosti za praskotu ohně v krbu a poté už je jen na Vás, jakým směrem se bude Váš den ubírat. Chalupa Jana se nachází v klidné vesnici na pomezí Českého Ráje a Krkonoš, je ideálním místem pro trávení dovolené. Nabízí klid a pohodu tradiční vesnice, známé nalezištěm polodrahokamů a historickou těžbou zlata i stříbra, a zároveň se nachází v blízkosti nejrůznějších aktivit tohoto zajímavého kraje. V našem objektu jsou pro vás připraveny 3 ložnice, 2 plně vybavené koupelny, 2 obývací pokoje, kuchyně, jídelna, lyžárna (kolárna), velká upravená zahrada a parkování až pro 3 osobní vozidla. V objektu jsou dvě dvoulůžkové a jedna čtyřlůžková ložnice s kompletním vybavením. Po domluvě je možné připravit také dětskou postýlku. V každém patře se nachází plně vybavená koupelna. Větší obývací pokoj je spojen s kuchyní a jídelnou. Je vybaven posezením pro 8 osob, televizí (VHS, DVD, Playstation 2, CD, satelit) a především krbovou vložkou. Menší obývací pokoj je vybaven posezením pro 4 osoby, rádiem a společenskými hrami. Kuchyně je vybavena varnou deskou, lednicí, dřezem, toasterem, topinkovačem, mikrovlnou troubou, kávovarem a varnou konvicí. Lyžárna (kolárna) je situována v přízemní části objektu se samostatným uzamykatelným vchodem. Kolem chalupy se rozprostírá velká, vždy upravená zahrada s příjemným posezením, dětskými atrakcemi a venkovním grilem. Ať jste milovníky aktivní nebo pasivní dovolené, určitě si zamilujete kouzlo stylové zrekonstruované chalupy z přelomu minulého století. Více informací (především širokou a různorodou nabídku aktivit v blízkosti objektu) najdete na našich webových stránkách www.chalupajana.cz

Vhodné pro

rodina
lyžování
koupání
cyklistika
turistika
na víkend
silvestr
poznávací
houbaření
romantika
skupiny
pro studenty
pro seniory
agroturistika
levné dovolená
luxusní
na vesnici
pro sportovce
hory
pro rybáře
s domácím zvířetem
na samotě
pobyt v přírodě
služební cesta
lázně
adrenalin

Popis stravování

300 metrů od objektu se nachází restaurace s nabídkou denního menu. Díky poloze objektu Chalupy Jany v turisticky hojně navštěvované lokaci se nabízí široký výběr mezi zajímavými a kvalitními restauracemi v přilehlém okolí. Při Vašem příjezdu Vám rádi poskytneme bližší informace k jednotlivým restauracím.

Sportovní aktivity

Možnost si zapůjčit přímo od ubytovatele až čtyři kvalitní horská kola (cena zapůjčení jednoho horského kola na týden je 250,- Kč). Okolní krajina Chalupy Jana a Český ráj lákají ideálními místy pro pěší i cykloturistiku stejně jako blízké Krkonoše. Mezi celoroční aktivity patří aquapark v Jičíně - 21 km, aquapark ve Špindlerově Mlýně - 33 km, dvoupatrové paintballové hřiště v bývalé textilní fabrice ve Vidochově - 300 m, bobová dráha a Monkey park ve Špindlerově Mlýně - 32 km, adrenalinové a zábavní centrum Yellow Point ve Špindlerově Mlýně - 32 km, bowling a squash centrum v Nové Pace - 6 km, vnitřní dvoupatrová motokárová dráha ve Vrchlabí - 16 km. Mezi další aktivity především letního období patří koupaliště Pecka nabízející tenisový kurt, volejbalový kurt a obří trampolínu - 9 km, přírodní koupaliště Jahodnice - 10 km. Okolní krajina Chalupy Jana a Krkonoše lákají také ideálními místy pro běh na lyžích stejně jako blízký Český ráj. Mezi další aktivity především zimního období patří skiareály Černá Hora - 30 km, Špindlerův Mlýn - 32 km, Rokytnice nad Jizerou - 35 km, Herlíkovice - 22 km, Aldrov - 25 km, snowtubing - 6 km, sáňkařská dráha Špindlerův Mlýn - 41 km a Jánské Lázně - 34 km. Při Vašem příjezdu Vám rádi poskytneme bližší informace ohledně jednotlivých atrakcí.

Společenské hry

V objetku je připraveno mnoho stolních společenských her, stolní fotbálek a Playstation 2.

Další objekty v okolí

  • Penzion v Českém ráji

  • Ubytování Dětenice

Všechna práva vyhrazena ubytovanilevne.eu | Vytvořil Ubytovanilevne.eu