• 620 m
  • 3 km
  • 0 km
  • ano
  • ano
  • ano
  • ne
  • ne

ČR » Kralovehradecký kraj » okres Rychnov nad Kněžnou » Sedloňov

Dům s apartmány U Kožešníků

typ objektu: apartmá

cena ubytování od 180 Kč / osoba / noc
minimální doba pronájmu 2 noci
maximální počet 20 osob
doba nástupu / odjezdu 0 / 0
přítomnost majitele ano
domluvíme se:

Průměrné hodnocení objektu: 8

Počet hlasujících: 1

Poslední aktualizace: 26. 11. 2011

Dům s apartmány U Kožešníků Nabízíme ubytování v apartmánech, pět pokojů po čtyřech lůžkách, možnost i 5 x přistýlka. Každý pokoj má své sociální zařízení spolu se sprchou, samostatný kuchyňský kout, lednici, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici a BTV a připojení na internet přes WiFi. Pokoje jsou v prvním patře domu. V přízemí domu je velká společenská místnost s BTV, SAT, DVD, CD, rádio, PC s internetem, mini bar (alko a nealko nápoje) a krb. Stáčecí zařízení na pivo, chlazení. Zájemcům zajistíme nákup sudového piva. V letních měsících při grilování nebo posezení venku je možnost využít větší kuchyň v přízemí s plynovým sporákem + trouba (lze samozřejmě využít velkou kuchyň celoročně). K dispozici jsou stolní společenské hry, knihovna, dětský koutek. Vedle domu se nachází velké travnaté hřiště s dřevěnými prolézačkami, houpačkami, skluzavkou, pískovištěm, brankami na fotbal, košem na basket, velký zahradní bazén. U domu také venkovní posezení, zahradní krb, velký gril na dřevěné uhlí. K zapůjčení jsou míče, pálky, elektrické šipky. Parkování u domu. V létě k dispozici kolárna, v zimě lyžárna. Dále jsou k zapůjčení dětské postýlky, dětská stolička.
Apartmány pronajímáme všechny najednou pro velkou skupinu nebo jednotlivě.Vhodné i pro firemní akce.

Vhodné pro

rodina
lyžování
koupání
cyklistika
turistika
na víkend
silvestr
poznávací
houbaření
romantika
skupiny
pro studenty
pro seniory
levné dovolená
na vesnici
pro sportovce
hory
u vody
pro rybáře
s domácím zvířetem
pobyt v přírodě
firemní akce
vodní sporty

Sportovní aktivity

 V zimě jsou zde vhodné podmínky pro sjezdové lyžování (v Sedloňově – cca 500 m od našich chalup, s vlekem pro děti a pro dospělé, v Deštném – cca 3 km = zde se nachází asi 6 vleků a nově postavená dvousedačková lanovka). Strojově upravené běžecké tratě (Orlická magistrála) ocení milovníci běžeckého lyžování. K dalším lyžařským centrům patří: Olešnice v O.h., Říčky v O.h. a také hojně navštěvované zimní lyžařské středisko v Polsku - Zielienec. Všechna lyžařská centra nabízejí také půjčovny lyží, snowboardů, ski servisy a dětské školičky.

Turistické cíle

Obec SEDLOŇOV má ideální podmínky jak pro letní tak i pro zimní pro rekreaci. Malebnou lesnatou krajinu vhodnou pro pěší a cyklo turistiku, v zimě svahy na lyžování. V obci se nachází 3x restaurace. V katastru obce jsou dvě velkoplošné rezervace, Prales Bukačka a Sedloňovský vrch (území od 620 m nad mořem stoupá až do výšky 1050 m) se vzácnými rostlinami a zachovaným lesem. Lesy jsou protkány cestami s turistickým značením. Navštívit můžete chatu Šerlišský Mlýn, Masarykovu chatu atd. 

Další kulturní a sportovní vyžití naleznete v blízkém Deštném v O.h. (jízdárna, tenisové kurty, krytý bazén, bary, diskotéky) v Dobrušce (kino, krytý plavecký areál, sauna, koupaliště, masáže, posilovna, knihovna, muzeum, kulturní dům, stadion) v Opočně (venkovní koupaliště, tenisové a fotbalové hřiště, zimní stadion, zámek), Novém Městě n. M. (zámek), Dvoře Králové n.L. (ZOO), Náchodě (zámek), Česká Skalice – Rozkoš - jachting. K vidění stojí i pevnosti Dobrošov, Hanička, Skutina. Polsko-Kudowa Zdrój – Aquapark Vodní svět, lázeňské městečko, Muzeum hraček, Muzem žab (dřevěných, plastových, – 3.000 exponátů), Svět lan atd

Další objekty v okolí

  • Horská chalupa U Kožešníků

  • Penzion-Tendr

Všechna práva vyhrazena ubytovanilevne.eu | Vytvořil Ubytovanilevne.eu